MYKONOS BLU OTEL

IMG_2006 copy

Mykonos Blu Hotel

Eminim çılgın plaj partilerin yapıldığı Nammos’u daha önce duymuşsunuzdur. Mykonos Blu Hotel bu meşhur plaj/restoran ile aynı koyda bulunuyor. Yani otelin plajından yürüyerek Nammos’a iki dakikada gidebilirsiniz.

Otelin internet sitesinde verilen bilgiye bakınca bungalowlar olduğunu zannedebilirsiniz. Ama aslında odalar devre mülklere benzer şekilde her birinin dışarıdan ayrı kapısı olan küçük daireler olarak tasarlanmış. Odalar epey geniş ve rahat. Bazı odaların önünde havuzları da var ama önünüzde güzelim deniz varken havuza girmek olmaz.

IMG_2004 copy

Mykonos’un sembolü mor eşeklerden otel lobisinde bol bol görebilirsiniz. Özellikle akşamları taksi bulmak sıkıntılı olduğu için lobide mutlaka zaman geçirmek zorunda kalacaksınız. Zamanınızı boş geçirmeyin ve lobideki bardan manzaranın tadını çıkarın.

D’angelo isimli İtalyan restoranını da bir akşam mutlaka deneyin. Mykonos’da yediğim en güzel yemekler ve en sempatik servis bu restorandaydı. Deniz kenarında değil fakat çok keyifli bir bahçesi var. (Niohori, rüzgar güllerine gelmeden 50 metre kadar önce)IMG_2019 copy

Unutmadan söyleyelim özellikle Türkler tarafından çok tercih edilen Nammos’a 4 Temmuz gecesi Anjelique konuk oluyor. İlgilenenlere duyurulur.

 

 

Mykonos Blu Hoel

Psarou, GR-84600.

http://www.mykonosblu.com/tr/index.html

Written By
More from Deniz Eray

Team Lab: Sanat ve Fiziksel Mekanın Arasında – Borusan Contemporary

Sanat ve Fiziksel Mekanın Arasında, Japon çağdaş sanat kolektifi Team Lab’in (https://www.team-lab.net)...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *